10 Bin POH Alımı Bekleniyor

 Emniyet Genel Müdürlüğünün 10 bin kişilik Polis Özel Harekat (PÖH) alımı ilanı yayımlayarak adaylara bayram müjdesi vermesi isteniyor. Geçtiğmiz 19. dönem POMEM 10 bin Polis Özel Harekat alımının ardından henüz yeni bir Polis Özel Harekat alımı ilanı yayımlanmdı. Özellikle sosyal medya aracılığı ile seslerini duyurmak isteyen adaylar yeni bir Polis Özel Harekat alımı ilanının yayımlanmasını beklemektedir.

Buna göre EGM'den 10 bin PÖH alımı istiyoruz. 10 BİN PÖH ALIMI İSTİYORUZ! Polis Meslek Eğitim Merkezi 19. dönem POMEM 10 bin kişilik
Polis Özel Harekat alımı yapıldı ancak bu ilandan sonra başka bir Polis Özel Harekat alımı ilanı yayımlamadı.

Adaylar bayrama girmeden Emniyet Genel Müdürlüğünün Polis Özel Harekat ilanı yayımlaması ya da PÖH alımı için müjde duyurması bekliyor. Peki adayların istediği şartlar nelerdir.

 ADAYLARIN İSTEDİĞİ TALEPLER Mezuniyetin en az lise mezunu seviyesinde kalması Bayanlara 1.000 kişilik kadro ayrılması Yaş şartının esnetilmesi KPSS şartının aranmaması Askerlik şartının aranmaması Yukarıda belirtilmiş olan başlıca şartlar Polis Özel Harekat olmak isteyen adaylar tarafından aranmaktadir. İşin Olsa ekibine ulaşarak seslerini duyurmak isteyen adaylar için yapmış olduğumuz bu haber doğrultusunda Emniyet Genel Müdürlüğümüzden bayram gelmeden PÖH olmak isteyen adaylar için 10 bin kişilik Polis Özel Harekat ilanı yayımlaması ya da alımlar hakkında duyuru yayımlanmasını istemekteyiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.