2 Üniversite İçin 151 Kişi Aranıyor

 Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre Dokuz Eylül üniversitesi bünyesine personel alımı yapıyor. Dokuz Eylül üniversitesi duyurusunu 05 Haziran 2017 tarihinde yapmıştı. Yapılan duyuruya göre Dokuz Eylül üniversitesi Hastanesi bünyesine 60 kişilik boş kadro ile sözleşmeli 55 Hemşire ve 7 Sağlık Teknikeri alımı yapacak.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


BAŞVURULAR SONA ERİYOR:

 Dokuz Eylül üniversitesi yaptığı alım duyurusu ile başvuruların başlayacağını belirtmişti. Duyuruya göre adaylar başvurularını en geç 19 Haziran 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını, nüfus cüzdan fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, SGK hizmet dökümü, bir fotoğraf ve askerlik terhis belgesi ile birlikte Üniversitemizin web sayfasında yayınlanan ekli başvuru dilekçesini doldurarak Hastanenin İnsan Kaynakları Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir
ADAYLARDAN ARANAN NİTLİKLER:

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi sözleşmeli personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylar mutlaka, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki genel nitelikleri taşımak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda yaşlı veya emekli aylığı almıyor
olmak, nöbet usulü çalışmasına engel olabilecek olan herhangi bir rahatsızlığı ve durumu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış olmak, 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak, Hemşire kadrosuna başvuru yapacak adaylar Lisans Hemşirelik bölümü mezunu olmak ve KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, Sağlık Teknikeri kadrosu için Önlisans Ameliyathane Hizmetleri bölümü mezunu olmak ve KPSSP93 puan türünden puan almış olmak şartları aranmaktadır. Bu şartları taşıyan adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler.Trakya Üniversitesi geçtiğimiz haftalarda alım duyurusu yapmıştı. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olup, Trakya Üniversitesi bu duyurusuna göre bünyesine 91 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtmişti. Ancak adaylar başvurularını en geç 19 Haziran 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, istenilen belgeler ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru sırasında Beyan Formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

ALIM YAPILACAK KADROLAR:


 Trakya Üniversitesi alım yapacağı 91 kişilik kadro ile 2 Diyetisyen, 2 psikolog, 36 hemşire, 10 Yoğun Bakım Hemşiresi, 8 Yeni doğan yoğun bakım hemşiresi, 2 Palyatif Bakım Hemşiresi, 9 Sağlık Teknikeri, 2 Laborant ve 20 Lise mezunu hemşire alımı gerçekleştirecek.
ARANAN NİTELİKLER:

Trakya Üniversitesi alım yapacak olduğu 91 kişilik boş kadro ile adaylardan bölüm ve meslek şartları dışında, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, nöbet usulü çalışmasına herhangi bir engeli bulunmamak, en az lise mezunu olmak şartı ile önlisans ve lisans mezunu olmak, - Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı fesihetmemiş olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94, KPSSP93 ve KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.