2017 Ziraat Bankası Staj ve İş Başvurusu Yapmak

 Türkiye’nin köklü ve güvenilir kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası hem iş olanakları hem de staj imkanlarıyla genç bankacıların yetişmesinin önünü açan değerli bankalar arasında yer almaktadır. Ziraat Bankası Staj Başvurusu yapmak isteyen hem üniversite öğrencileri hem de mezun kişiler bankacılık kariyerleri açısından güzel bir başlangıç yapma imkanına sahip olabilirler.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Bu doğrultuda genel anlamıyla Ziraat Bankası tarafından staj duyurularının kendi resmi sitesi olan www.ziraatbank.com.tr adresinden ya da çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile yaptıkları görülmektedir. Bankacılık ya da bankacılık sektörüne yatkın ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler, bankanın staj şartlarını karşıladığı taktirde iş başvurusunda bulunarak staj yapma imkanına sahip olabilirler.

Türkiye’nin en köklü ve büyük bankası olan Ziraat, çalışanlarına bankacılığın farklı alanlarında kendilerini geliştirebilecekleri kariyer fırsatları sunmaktadır. Bankacılık kariyerine, farklı pozisyonlarda adım atan çalışanlarımız için dikey kariyer
yolları, bulundukları unvan ve görev alanının özelliklerine göre, insan kaynakları düzenlemeleri ile açıkça belirlenmiştir.

Ayrıca Bankamız, her bir görevin farklı değer yarattığının bilinci ile yeni uygulamaya aldığı görev pozisyonu yapılanması kapsamında, tüm çalışanlarına yatay kariyer fırsatları sunarak, farklı görev pozisyonlarında çalışma imkanı yaratmaktadır. Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ulaşabilmeleri için performans ve yetkinliklerinin yanı sıra, bulundukları unvan gruplarına göre yükselme sınavlarına katılım ve eğitim imkanları da sunulmaktadır.

​​​​Ülkemizin her ilinde çok sayıda şubesi olan Ziraat Bankası, sadece büyük şehirlerde değil nüfusu büyük şehirlere oranla daha küçük olan şehirlerimizde de staj imkanları sunmaktadır. Ziraat Bankası bünyesinde staj yapmak için gerekli olan en önemli kriter ise banka tarafından istenen şartları sağlıyor olmanızdır. Ziraat Bankası staj başvuruları için resmi siteden staj duyurularını takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.