2700 TL Maaş İle Sağlık Personelleri Aranıyor

 Üniversiteler sağlık personelleri alarak kadrolarını güçlendirmeye ve yenilemeye almaktadırlar. Bir ilan da İzmir’den yayınlandı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 60 sağlık personeli alacaktır. Sağlık personeli alımı 19 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir.

Haziran ayında sağlık personeli alımı çok hızlandı. Sağlık Bakanlığı ve üniversiteler toplamda yaklaşık 15000 sağlık personeli alımı yapıyor. Bu 15 bin alımın neredeyse yarısı hemşire alımı olarak yapılmaktadır. Hemşire alımlarında eğitim durumu olarak lise, önlisans ve üniversite olarak neredeyse tüm eğitim durumuna göre alım yapılmaktadır. Hemşire
olmak için illa bayan olmak da gerekmez. Erkekler de hemşire kadrosuna hemşire olarak başvuruda bulunabilir.

Dokuz Eylül Üniversitesi 60 sağlık personeli alımı için kontenjan dağılımını 53 hemşire ve 7 sağlık teknikeri olarak belirlemiştir. Hemşire alımı için belirlenen özel şartlar olarak lisans hemşirelik bölümü mezunu olmak, 2016 KPSS P3 sınav puanı sahibi olmak, erkek adaylar için askerliklerini fiilen yapmış olma şeklindedir. Sağlık teknikeri alımı için önlisans ameliyathane hizmetleri bölümü mezunu olmak, 2016 KPSS P93 puanına sahip olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış olma özel şartları bulunmaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi iş başvurusu yapacak olan adaylar son 1 yıldır herhangi bir kurumda sözleşmeli olarak çalışmamış olmalıdır ve nöbet usulü çalışmasına engel bir sağlık problemi olmamalıdır. Başvuruda bulunmak isteyenler şahsen başvuru yapmalı ve başvuru yapmaya giderken yanlarında nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, diploma ya da geçici mezuniyet belgesi fotokopisi, SGK hizmet dökümü, 1 fotoğraf ve erkekler için askerlik terhis belgesi ile www.deu.edu.tr adresinden indirip dolduracağınız başvuru dilekçesi ile DEÜ Hastanesi insan kaynakları birimine başvuru yapmanız gerekmektedir.

DEÜ Hastanesi Hemşire ve Sağlık Teknikeri Maaşı 2017

Hemşireler, Kıdemi 5 yıldan az olanlar için 2.745,31 TL., Kıdemi 5 yıldan 10 yıla kadar olanlar için 2.780,27 TL., Kıdemi 10 yıldan 15 yıla kadar olanlar için 2.835,79 TL.

Sağlık Teknikerleri, Kıdemi 5 yıldan az olanlar için 2.618,24 TL., Kıdemi 5 yıldan 10 yıla kadar olanlar için 2.640,90 TL., Kıdemi 10 yıldan 15 yıla kadar olanlar için 2.692,41 TL brüt ücret alacaklardır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.