813 Tekniker Alımında Son Günler

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/6 ile önlisans mezunu 813 tekniker alımı yapıyor. Başvuru yapabilecek bölümler duyuruldu.

 Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile kamu kurumlarının personel
ve memur alım ilanları kamuoyuna duyurulmaya devam ediyor. Buna göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/6 ile memur alımı yapacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanmış olan ilana göre toplam 813 kişilik tekniker alımı yapılacak. Peki hangi bölümler müracaat edebilecek. İşte başvuru yapabilecek olan bölümleri ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz.

 BAŞVURU YAPABİLECEK BÖLÜMLER Önlisans Bölümler Tapu Kadastro Meslek Yüksekokulu Harita Teknikerliği Harita ve Kadastro Tapu ve Kadastro Tapu Kadastro Harita, Harita Kadastro Harita ve Maden Ölçme Yukarıda belirtilmiş olan ön lisans bölümlerinden mezun olan adaylar Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün alım yaptığı 813 kişilik tekniker ilanına müracaat edebilir. Peki başvurular nasıl yapılacak ve detaylar nedir.

 BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 813 tekniker alımına başvurular ÖSYM'nin resmi internet sitesinde yer almakta olan aday işlemleri sistemi aracılığı ile KPSS 2017/6 tercihleri üzerinden yapılmaktadır. Tercihlere başvurular 20 Haziran 2017 tarihinde başlamış olup adayların 29 Haziran 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. https://ais.osym.gov.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.