A101 İlkokul Mezunu Eleman Personel Alımları

 Türkiye genelinde binlerce mağazası bulunan ve her geçen gün yeni şubeler açarak market zincir ağını genişleten A 101 Mağazacılık Anonim Şirketi açık olan kadrolarını tamamlamak üzere farklı niteliklere sahip personeller alıyor.

EV ALMAK İSTEYENE KAÇMAZ FIRSAT

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi güncel iş ilanlarına başvuruları interaktif iş ilanları sitelerinden ve kurumun kendi internet sitesi üzerinden duyurmaktadır. Açık pozisyonlara başvuru yapmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Başvuruları internet sitesi üzerinde bulunan form üzerinden alan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi uygun adayları boş pozisyonlara yerleştirmektedir.

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi farklı pozisyonlar için personel alımı yapmaya devam ediyor. A 101 Marketleri Yayında olan ilanlara
göre; Mağaza personeli, Şoför, Depo Elemanı, Muhasebe, Araç Bakım Personeli, Satın Alma Personeli, Mali İşler Personeli, Finans, Genel Başvuru ve Bilgi İşlem personeli alımı yapıyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Yukarıda belirtilmiş olan farklı pozisyonlar için A 101 Yeni Mağazacılık personel alıyor. İnternet sitesi üzerinde bulunan form aracılığı ile kabul ettiği personel alım ilanına adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak müracaat edebilir.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.