Aile Bakanlığı KPSS Olmadan Memurlar Alıyor

Aile Bakanlığı Personel Alımında Süreç İşliyor! KPSS ŞARTI YOK

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek personel alımı ile kuruma muhasebeci ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımları yapılacak.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın SYDV bünyesine yapacağı alımlarda kuruma 3 personel eklenecek. Üstelik adaylarda KPSS ŞARTI aranmıyor. Adaylarda aranan farklı şartlar bulunuyor.

Bu şartlar ERKEK OLMAK, ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ BULUNMAMAK, VAKFIN ULUSLARARASI KURULUŞLARLA YAPACAĞI PROJELERDE AKTİF GÖREV ALACAK OLMASI NEDENİYLE İYİ DERECEDE İNGİLİZCE
BİLMEK, SOSYAL YARDIM KURULUŞLARINDA EN AZ ÜÇ YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, OFİS PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANIYOR OLMAK  olarak karşımıza çıkıyor. Şartlar bu şekilde devam ediyor. Adayların tüm bu şartlara sahip olması gerekiyor.

İstanbul Bağcılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımında başvurular 29 Haziran 2017'ye kadar İŞKUR il müdürlüklerinden ve resmi web sayfasından online olarak devam edecek. Daha fazla bilgi için lütfen İstanbul Bağcılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yahut Aile Bakanlığı resmi web sayfasına erişim sağlayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.