Akbank Lise Mezunu Elemanlar Alıyor

Akbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu çok sayıda memur alımı ilanı yayımladı 1948 yılında Adana ilinde kurulmuş ve Sabancı Holding'in sahibi olduğu Akbank müşteri potansiyelini geliştirmek için yeni alım ilanları yayımlamaya devam ediyor.

Akbank ilanları Sabancı Holding insan kaynakları bölümü ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlamaktadır. Akbank tarafından
hazırlanan ve kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulan ilanlara bakıldığında Akbank'ın 70'e yakın pozisyon için en az lise mezunu çok sayıda memur alımı yapacak. Peki Akbank hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar. 

DETAYLAR Alım Yapacak Banka: Akbank İlan Edilen Pozisyon Sayısı: 70'e Yakın Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda En Az Mezuniyet: Lise HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILIYOR Akbank tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında 70'e yakın pozisyon için çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılıyor.

 Kampanya Yönetimi Yönetici Yardımcısı Gişe Yetkilisi Gişe Yetkilisi Engelli Güvenlik izleme Yetkilisi Makine Mühendisi Çağrı Merkezi Yetkilisi BT Anabilgisayar Uygulama Geliştirme Uzmanı BT Sistem Odası Yetkilisi Mevsimlik Asistan Yukarıda belirtilmiş pozisyonlar başta 70'e yakın pozisyon için banka memuru alımı yapılacaktır. Peki nasıl başvuru yapılır.
 BAŞVURULAR Akbank ilan etmiş olduğu 70'e yakın pozisyona memur alımı gerçekleştirmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır. Buna göre aşağıda belirtilmiş olan linki takip edecek olan adaylar istediği pozisyonları inceleyerek uygun gördüğü pozisyonların niteliklerini inceleyerek müracaatlarını gerçekleştirebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.