Albaraka Haziran Memur Personel Alımları

 Albaraka Türk Katılım Bankası, yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak farklı illerde personel alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak iller, kadrolar ve diğer detaylar şöyle:

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Alım Yapılacak Pozisyonlar:

Sharepoint Yazılım Uzmanı, Mobil Yazılım Uzmanı (IOS), İş Geliştirme ve İnovasyon Uzmanı, Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Kredi Riski Modelleme Uzmanı, Risk Yönetimi Uzman Yardımcısı, Müşteri Deneyimi Uzmanı, Ağ ve Güvenlik Uzmanı, Gişe Yetkilisi/Yetkili Yrd. (Arapça Bilen), Süreç Yönetimi Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı, Organizasyonel Gelişim Yöneticisi / Yönetici Yrd.,Yazılım Destek Uzmanı/Uzman Yardımcısı, Avukat

Alım Yapılacak İller:

İstanbul, Gaziantep, Hatay, Ankara

Adaylarda Aranan Genel
Nitelikler:

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık eğitim veren bölümleri veya Fen Edebiyat fakülteleriin Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun olmak

İyi derecede Arapça konuşabilmek

Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak

İletişim kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü olmak

Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilmek

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak

01.01.1989'den sonra doğmuş olmak

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için buradaki bağlantımızdan detaylara ulaşabilirsiniz.

Başvuru Süreci:

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alım ilanı başvuruları 19 Haziran 2017'de başladı ve alım yapılacak pozisyonlara göre farklı tarihlerde sona eriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.