Arçelik Üretim İçin Elemanlar Arıyor

 Ülkemizin en büyük beyaz eşya üretici firması olan Arçelik her yıl olduğu gibi bu yılda farklı bölümlerde görevlendirilmek üzere işçi personel alımı yapıyor. Elektronik ve beyaz eşyaların üretim ve pazarlama departmanlarına yeni takım arkadaşları arayan Arçelik Lisans, Meslek Yüksek Okulu ve Lise mezunları arasından personel alımı yapıyor.

Türkiye genelinde üretime devam eden fabrikalarında toplam 24 bin çalışanı olan firma bünyesinde çalışmak isteyenler için interaktif kariyer siteleri üzerinden iş ilanları yayımlanmaktadır. Arçelik iş ilanlarına başvuru için önce işe alımlarda aranan şartlara
göz atmanız gerekmektedir.

Arçelik Türkiye başta olmak üzere Güney Afrika Rusya, Romanya ve Çin gibi ülkelerde bulunan üretim tesislerinde de binlerce çalışanı bulunmaktadır. İstanbul Tuzla’da Eskişehir , Ankara’da ve Bolu’da fabrikaları bulunan firmaya İş Başvurusu yapmak için Genel Başvuru Formu doldurabilirsiniz.

Alım Yapılacak Kadrolar:


  • – Depo Sorumlusu,
  • – Yazılım Teknisyeni,
  • – Otomasyon Teknisyeni,
  • – Kalıp Tasarım Mühendisi,
  • – Eğitim Teknisyeni.


Arçelik 90’a yakın farklı pozisyonlar için yeni çalışma arkadaşları alıyor. Açık pozisyonlar ve başvuru şartları için aşağıda yer alan bağlantı adresini kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/arcelik-a-s-is-ilanlari-c1001-p11/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.