Arıkanlı İş İlanları İş Başvurusu

 Arıkanlı Holding açık pozisyonları için yayınladığı ilanlar ile bünyesinde faaliyetlerini sürdüren firmalara personel alımı yapacak. Arıkanlı Holding yayınladığı açık pozisyonlar için ilan sayfası üzerinden başvuru şartlarını ayrıntılı olarak paylaşmaktadır. Sizde Arıkanlı Holding Personel Alımı ilanına müracaat etmek istiyorsanız yayında olan ilanları inceleyebilirsiniz.

1972 yılında kurulan ve 1996 yılında bünyesindeki şirketleri tek bir çatı altında toplayan Arıkanlı Holding günümüzde çok sayıda sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkemizin önemli kuruluşları arasında gösterilen Arıkanlı Holding personel alımı yapmak üzere interaktif  kariyer sayfaları üzerinden ilanlar yayınlamıştır.

Faaliyetlerine enerji, eğitim, sanayi, inşaat, medya,taşımacılık, turizm ve sigortacılık alanlarında devam eden kurum bu sektörlerdeki yatırımlarına
da devam etmektedir. Sizde Arıkanlı Holding bünyesinde çalışmak istiyorsanız açık pozisyonlara iş başvuru yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Arıkanlı Holding’in kalıcı ve sürdürülebilir başarısı için; sonuç odaklı ve hızlı karar alan bir organizasyon yapısı ile her seviyede bunu destekleyen, yetkinlikleri yüksek çalışanlar grubu oluşturmaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Arıkanlı Holding’in hedef ve stratejileri ile uyumlu sistemler yaratarak çalışanların motivasyonunu yükseltmek, kuruma olan bağlılığı ve çalışanlar arasındaki işbirliğini sürekli geliştirerek insan kaynağı aracılığıyla holdingin rekabet gücünü arttırmaktır.

Arıkanlı Holding grup şirketlerine personel alımı gerçekleştiriyor. Sizde bu büyük kurumun bir çalışanı olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak yayında olan açık pozisyonları inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/arikanli-holding-is-ilanlari-c2016-p11154/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.