Aselsan Memur Alımlarına Devam Ediyor

 ASELSAN tarafından personel alım ilanlarına başvurular kabul ediliyor. Online olarak kolayca alınan başvurularda öncelikle adayların siteye üye olması gerekiyor.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


ASELSAN'ın geçtiğimiz aylarda  Tasarım, Üretim, Lojistik, Proje Yönetim, Mali Yönetim, Lojistik destek, Kalite güvencesi, Pazarlama, satın Alma, teknisyenlik, Bilişim Sistemleri bölümlerinde personel alımları bulunuyordu. Şimdi ise resmi web sayfasına giren ziyaretçi alımları göremiyor.

ASELSAN ilanlarını görmek ve başvuruda bulunmak isteyen adayların kurumun resmi web sayfasına girerek Kayıt Uygulama Ekranı'ndan "Yeni Kayıt", "Kayıt Güncelle",
 "Şifremi Unuttum" ve "Şifre Değiştirme" işlemlerini tamamlayarak kendilerine uygun olan alım ilanlarını bulmaları gerekiyor.

ASELSAN, başvuruda bulunacak olan adaylarının yeniliğe açık olması, Yaratıcı, teknolojiyi takip eden, teknolojideki değişikliklere öncülük yapabilecek, geleceğe yön verebilecek, kendi geliştirmeyiseven, dikkatli, öğrenmeye açık olmasını istiyor. Ayrıca her pozisyon için genel ve özel şartlar da bulunuyor. Adayların bunların tamamına aynı anda sahip olması gerekiyor. Aksi takdirde adayların başvuruları kabul edilmiyor.

ASELSAN personel alım ilanlarına erişim sağlamak, kurumun sayfasına üye olmak ve tüm ayrıntıları öğrenmek için lütfen TIKLAYINIZ. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.