Bankalar Tecrübesiz Personeller Alıyor

 Kamu bankaları Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan KPSS puan sıralamasına göre personel alımı yaparken özel bankalar ise başvuru yapan adaylar için kurum içi sınavlar düzenleyerek personel alımı yapmaktadır.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Bankalar tarafından yapılan kurum için sınavlardan başarılı olan adaylar yapılacak olan mülakat sonrasında işe alım sürecine dahil edilmektedirler. Bankaların yayınladığı ilanlar genel olarak tecrübeli adaylar için verildiği için deneyimsiz adaylar için yayınlanan ilan sayısı oldukça azdır. Yeni yayınlanan ilanlara bakıldığında bazı bankaların bünyesinde istihdam etmek üzere deneyimsiz / tecrübesiz çok sayıda banka personeli alımı yapacağı görülmektedir.

Hangi Bankalar Deneyimsiz Personel Alım Yapacak

Türkiye genelinde farklı bölgelerde hizmet vermekte
olan özel bankalar deneyimsiz ve tecrübesiz banka personelleri alacaktır. Personel alımı yapacak bankalara baktığımızda Berg Faktoring, İNG Bank ve Garanti Bankasının bünyesinde istihdam etmek üzere deneyimsiz banka personel alımı gerçekleştirecektir.

Kimler Başvurabilir

♦ Kılık kıyafetine önem veren adaylar,
♦ Çözüm odaklı olan adaylar,
♦ Adli sicil kaydı olmayan adaylar,
♦ Diksiyonu düzgün olan adaylar,
♦ Yoğun çalışma temposuna uygun olan adaylar,
♦ İkna kabiliyeti olan adaylar.

Yukarıda belirtilen niteliklere sahip olan adaylar aşağıda vereceğimiz linki kullanarak banka personel alım ilanlarına ulaşabilir internet üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Garanti Bankası Personel Alımı ilanı

ING Bank Personel Alımı ilanı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.