Belediyeler Birliği Personel Alımı Yapacak

 Türkiye Belediyeler Birliği tarafından yapılan açıklamada bünyesine personel alımı yapacağını duyurmuştur. Yayınlanan ilanda bünyesine 2 adet personel alımı yapacağını duyuran kurum bu ilan ile bünyesine Makine Mühendisi alımı yapacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar 2016 yılında yapılmış olan KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlanda belirtilen tüm şartlara haiz olan adaylar ayrıca kurum tarafından yapılacak sınav ile istihdam edilecektir.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Kimler Başvuru Yapabilir?

Türkiye Belediyeler Birliği Personel Alımı ilanına başvuru için adaylardan KPSS puanı ile birlikte askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık problemi olmamak, Üniversitelerin
4 (dört) yıllık Makine Mühendisliği bölümünden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak ve yurtiçi veya yurtdışı seyehat engeli bulunmamak gibi farklı başvuru şartları da talep edilmektedir.

Başvuru Süreci:

Başvuru yapacak olan adaylar,  23 haziran 2017 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular,  Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda “www.iskur.gov.tr” internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.