Bim İlkokul Mezunu Personeller Alacak

BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi açık pozisyonları için en az ilköğretim mezunu çok sayıda personel alımı yapıyor.

 Türkiye'nin dört bir yanında bulunan ve mağazacılık sektörü arasında en çok tercih edilen markalar arasında yer almakta olan BİM Birleşik Mağazaları
Anonim Şirketi yeni açılan şubeler, eski şubeler, depo ve taşımacılık gibi pozisyonlar için personel alımları yapmaktadır.

 BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi personel alımı ilanları resmi internet sitesinde ki iş ilanlar, kariyer sayfası ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Buna göre BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi çok sayıda personel alımı yapacak peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak..

 ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

 Bölge Taze Gıda Personeli Mağaza Personeli Bölge Kasa Reyon Personeli Mağaza Personeli (Engelli) Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı Unlu Mamüller Personeli Kozmetik Personeli Kasap-Şarküteri Personeli Meyve-Sebze Personeli Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere BİM çok sayıda farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki BİM market personel alımı ilanına müracaat edecek olan adaylar nasıl başvurularını yapabilirler.

 BAŞVURULAR

 BİM Market personel alımı ilanlarına müracaat edecek olan adayların aşağıda belirtilmiş olan linkleri takip ederek pozisyonlar için aranmakta olan nitelikler hakkında bilgi edinmesi ve uygun bulunduğu pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.