BİM Yeni İş İlanları İş Başvurusu

 Günümüzde AVM’ler ile bakkallar arasında küçük ölçekli market anlayışını ülkemizde ilk getiren firma olan BİM, 34.073 kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Ülkemizde en küçük ilçede dahi şubesi bulunan ve operasyonel maliyetleri asgari seviyede tutarak buraya harcayacakları parayı ürünlerine indirim olarak uygulayan şirket bu sayede büyük bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Bunun yanında Bim yurt dışında Fas ve Mısır’da şubeler de açarak yurt dışı piyasasına da girmiş bulunmaktadır.

Bim mağazaları personel alımları mağaza personeli, depo görevlisi, şoför, engelli personel, stand elemanı gibi pozisyonlara yapılmaktadır. Alım yapılacak pozisyonlara
göre başvuru şartları değişmektedir. Bim’de çalışacak kişiler başarı odaklı, kariyer yapmak isteyen dinamik kişiler olmalıdır.

Bim mağazaları özellikle bayram ve önemli günler öncesinde oldukça kalabalık olmaktadır. Bunun yanında mağazanın fırsat ürünlerini satışa sunduğu Cuma günleri de Bim için yoğun günlerden biridir. Bundan dolayı yoğun iş temposuna ayar uydurmanız gerekmektedir. Bim’de vardiyalı çalışma sistemi vardır. Sabahçı ve akşamcı olmak üzere iki grup çalışır. Sabah grubu mağaza açılışı yapar ve akşam 5’e kadar çalışır, akşam grubu da 2 gibi işe gelir ve mağaza kapanışını yapar. Bu vardiya sistemi mağaza müdürü tarafından yapılmaktadır.

Bim personel alımı sürekli devam eden bir şirkettir. Bulunduğunuz bölgedeki herhangi bir Bim mağazasına giderek iş başvuru durumunu ve açık pozisyonları öğrenebilirsiniz. Bunu yanında Bim internet sitesi üzerinden de açık pozisyonlara ulaşmanız mümkündür. Yazımızın sonunda sizlere ilgili bağlantı adreslerini vereceğiz.

Bim personel alımı başvuru şartları olarak en az lise mezunu olma ve erkekler için askerlik ile ilişkisi olmaması gerekmektedir. Bunun dışında şoför kadrosu için başvuracaklarda kullanacağı araç türüne uygun ehliyet ve ek belgeler gerekmektedir.

Bim açık iş pozisyonları görmek için http://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx

1 yorum:

  1. MRB - 30 YILLIK AGIR VASITA TIR ŞÖFÖRÜYÜM KONYADA İKAMET EDİYORUM ŞİRKETİNİZ BÜNYESİNDE SİZİNLE TIR ŞÖFÖRÜ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILAR NOT İLETİŞİM GSN İLEDİR 05455351961 + 05312195987 SAYGILAR

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.