Dominos Pizza İş İlanları Kurye İş Başvurusu

 Türkiye başta olmak üzere 70'dan fazla ülkede 10.000'den fazla şubesi ile faaliyet göstermekte olan Domino's Pizza ülkemizde de 500'e yakın restorantta 10.000'den çok çalışanı ile aktif olarak hizmetlerine devam etmekte ve açık pozisyonları için interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlamış olduğu pozisyonlar doğrultusunda personel alımı yapmaktadır.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Domino's Pizza tarafından interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında 25'e yakın pozisyon için personel alımı gerçekleştirildiği görülmektedir. Peki Domino's Pizza hangi pozisyonlar için alım yapıyor ve detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapan Firma: Domino's Pizza
İlan Edilen Pozisyon:
25'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

 Domino's Pizza tarafından yayımlanan 25'e yakın pozisyon için personel alımı yapılacaktır. Peki Domino's Pizza hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak.
Pizza Yapım Elemanı-İstanbul Avrupa Yakası
Vardiya Müdürü Adayları -BURSA
Muhasebe Asistanı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Avrupa Yakası
Restoran Müdürü Adayları
Tekniker
Sıra Dışı Lider Yetiştirme Programı
Pazarlama Uzmanı

Yukarıda yer alan pozisyonlar başta Türkiye geneli 25'e yakın pozisyon için personel alımı yapılmaktadır. Peki adaylar nasıl ilanlara başvuru yapabilir.

BAŞVURULAR

Domino's Pizza personel alımı ilanına müracaat edecek olan adayların buradaki bağlantımızdan iş ilanlarına ulaşabileceklerini belirtiriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.