Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazanmak

 Günümüzde geçim koşullarının zorlaşmasından dolayı artık binlerce kişi evinden yapabileceği ek işler yaparak para kazanmaya çalışıyor. Bu makalemizde evinden para kazanmak isteyenler için evde anahtarlık işi yaparak nasıl para kazanılır bilgi vereceğiz.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Anahtarlık üretimi yapan reklam ve promosyon şirketleri reklam için basımını yaptığı binlerce anahtarlığın montajını yapmak için evinden çalışan insanlara ihtiyaç duymaktadır. Sezonluk olan bu iş için hiç bir firma sabit bir personel çalıştırmamaktadır dolayısı ile evinden çalışıp para kazanmak isteyenler kolaylıkla bu işi yapabilirler.

Evde anahtarlık işini yapmak isteyenlerin en dikkat etmesi gereken hususlardan biri size verilen numunedeki gibi yapıp aldığınız işi zamanında teslim
etmektir. Eğer turistik bir bölgede ikamet ediyorsanız isterseniz ilerleyen günlerde kendi malzemenizi satın alarak bölgenize ait figürlerden anahtarlık yaparak çalışmaya da başlayabilirsiniz.

Evinizden bu işe başlamak için firmalar ile iletişim kurmanız gerekiyor. Firmaların size anahtarlık başına 60 ile 70 kuruş arasında bir ödeme yapar. Eğer kendiniz yapıp satmak isterseniz bu fiyat 1 ile 2 TL arasında değişiklik göstermektedir.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinizde ek iş yapmak istiyorsanız ve Eve anahtarlık işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

11 yorum:

 1. Aysunefeefe2@.gmail.com . 05397355963. Arararsinlm sevinirim. Ehtiyacim var

  YanıtlaSil
 2. DİDEM KURUCAN BURSA yeterinceben_@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. İbrahim Ramazan ziyaretci19@gmail.com ANKARA

  YanıtlaSil
 4. Sinan kalayci
  sinank139@gmail.com
  istanbul

  YanıtlaSil
 5. AYŞE HAN evde ekiş yapmak istiyorum. fancyflower09@hotmail.com BURSA

  YanıtlaSil
 6. Enes Çetin enesctn_06@hotmail.com
  Ankara

  YanıtlaSil
 7. Enes Çetin enesctn_06@hotmail.com
  Ankara

  YanıtlaSil
 8. Okan TUNCA

  oqan_tunca@hotmail.com -TEKİRDAĞ-

  YanıtlaSil
 9. kübra barış
  istanbul bahcelievler

  YanıtlaSil
 10. Merhaba ben ankaradan kadir bende evde iş yapmak istiyorum ailemle birlikte 5 kişiyiz mail adresim kadirarslan0618@gmail.com tel: 0506 367 52 59

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.