File İş İlanları İş Başvurusu

 Bim mağazalarının konsept değiştirerek 2015 yılında perakende sektörüne giriş yapmıştır. Bim mağazaları kadar yaygın olmasa da onun kadar yaygınlaşacaktır. File mağazalarının amacı müşterilerine gıda, kişisel bakım, genel temizlik ve taze ürünler sunmaktır. File mağazalarında ortalama 3000 farklı ürün bulunmaktadır. Bunun dışında mağazaya özel et, şarküteri, teze sebze ve meyve, unlu mamülleri bölümleri yer almaktadır.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


File mağazaları, Bim gibi kendi ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır. File mağazaları işlenmiş gıda ürünleri için çiftçi anlamına gelen “harras”, kişisel bakım ürünleri için “daycare” ve temizlik ürünleri için “actisoft” markalarını satışa sunmuştur.

File mağazaları personel alımı süreci devam etmektedir. 2 yıllık olan firma büyüme hedefinde olduğu için yeni mağaza arayışları içindedir ve sürekli personel alımı ilanı yayınlamaktadır. File mağazaları personel alımı yaparken en az lise mezunu
olma şartı aramaktadır. Eğer daha önce perakende sektöründe çalışmış iseniz File mağazalarında iş bulma şansınız daha yüksek olacaktır.

File Mağazaları Şubeleri nerededir?

KOCAELİ (İzmit, Darıca)
TEKİRDAĞ (Çorlu)
ZONGULDAK (Ereğli)
İSTANBUL (Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, Esenyurt, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Tuzla, Üsküdar, Sancaktepe, Sultangazi, Sarıyer)
File Mağazaları iş başvurusu yapmak isteyen kişiler File mağazaları internet sitesi üzerinden online olarak iş başvurusu yapabilirler. Fakat şu anda https://www.file.com.tr/filedekariyer/ internet sitesi adresi üzerinden başvurular aktif değildir. Bunun yerine Eyüp Sultan Mahallesi Mehmet Akif Caddesi Fuzuli sokak No:1 Sancaktepe / İstanbul Telefon: 0 216 217 35 35 adresinden bilgi alarak ya da File mağazalarına özgeçmiş bırakarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.