Garanti Bankası Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

 Garanti Bankası, kariyer siteleri aracılığıyla yayımlamış olduğu bir ilan ile açık olan kadrolarına personel alımı yapacağını açıklamıştı. Söz konusu ilana başvurular devam etmekte olup alım yapılacağı açıklanan kadrolar ve adaylarda aranan şartlar aşağıda yer almaktadır.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


ALIM YAPILACAK İLLER

- İstanbul, Sivas, Gaziantep

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN KADROLAR

- Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Vergi Uzmanı Tarım Bankacılığı Müşteri Yöneticisi, Stratejik Planlama Yetkilisi, Dijital Deneyim
ve Tasarım Yetkilisi, Kobi Mikro Ürün/Müşteri Yönetim Yetkilisi, Emekli Sandığı Tıbbi Sekreter,

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

- Kadrolara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, MS Office programlarına hakim olmak, Alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olmak, Kadrolara göre belirlenen özel şartları taşımak, İletişim becerileri kuvvetli olmak,

BAŞVURU SÜRECİ

- Garanti Bankası personel alım ilanında yer alan kadrolara başvurular devam etmekte olup son başvuru tarihi her bir kadro için ayrı ayrı belirlenmiştir.

- Garanti Bankası personel alım ilanının diğer detaylarına ulaşmak ve başvuru için yapmak için buradaki bağlantımızdan yararlanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.