Garanti Bankası Yeni İş İlanları ve Başvurusu

Garanti Bankası Deneyimli Deneyimsiz Personel Alımları Sürüyor. Garanti Bankası tarafından online kariyer sitelerinde yayımlanan yazılı açıklamalar kapsamında personel alımları gerçekleşiyor.

EV ALMAK İSTEYENE KAÇMAZ FIRSAT

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Garanti Bankası personel alımlarına başvurular tüm hızı ile devam eder iken, bir kez daha ayrıntıları siz değerli okuyucularımıza aktarmak istedik. Garanti Bankası, bünyesine deneyimli deneyimsiz ayrımı gözetmeden müşteri temsilcileri almaya hazırlanıyor. Başvurular online bir şekilde kolayca yapılıyor.

Peki müşteri temsilcisi olacak adaylarda aranan şartlar nelerdir?

Adayların öncelikle Garanti Bankası ilanını ayrıntılı olarak incelemesi ve şartlara tamamen uyduğundan emin olması gerekiyor. Personel alım başvurularına; Lisans meslek yüksekokulu mezunu ya da öğrencisi olan, Henüz 30 yaşını aşmamış olan, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olan, *Haftanın herhangi
5 günü 09:00-18:00 veya 18:00-02:00 ( gece ) saatleri arasında çalışabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli adaylar katılabilecek.

Bu şartlara uyan adaylar nasıl başvuru yapacak?

Garanti Bankası alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar en altta bulunan ilan linkinden online bir şekilde başvuru yapabilecek.

ALIM İLANLARI VE BAŞVURU
Garanti Bankası personel alım ilanları >>> http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi-is-ilanlari?firma=16397

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.