Garanti Bankası Yeni İş İlanları ve Başvurusu

 Garanti Bankası, tarafından merkez ve şube müdürlüklerinin ihtiyacı olan kadrolar için personel alımı ilanları yayınlandı. Bankanın personel alımı ilanına lisans mezunları, ön lisans mezunları ve lise mezunları başvuru yapabilecek. Ayrıca ilanları incelediğinde Garanti Bankası tarafından önlisans ve lisans öğrencileri için part time çalışma imkanı da sunuluyor.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Garanti Bankası, farklı illerde açık olan pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapıyor. Yayınlanan ilan ile birlikte alım yapılacak bazı pozisyonlar ve illeri aşağıda aktarıyoruz :

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

Garanti Bankası İstanbul, Sivas ve Gaziantep illerinde memur personel alımı yapıyor. Alım yapılacak olan kadrolara bakıldığında; Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Stratejik Planlama Yetkilisi, Özel Bankacılık Müşteir İlişkileri Yöneticisi, Vergi
Uzmanı, Tarım Bankacılığı Müşteri Yöneticisi, Dijital Deneyim ve Tasarım Yetkilisi ve İş Geliştirme Yönetmeni personeli alınacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilecek:

♦ En az ön lisans mezunu ya da öğrencisi olmak,
♦ İletişim becerileri kuvvetli olmak,
♦ MS Office programlarına hakim olmak,
♦ Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olmak,
♦ Alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edeebilecek olmak,

Garanti Bankası tarafından yayınlanan açık pozisyonlar ve personel alımı ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.