Garson İş İlanları İş Başvurusu

 Ülkemizin özellikle Akdeniz kıyıları her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.
 Bu bölgelerde hizmet veren cafe ve restoranlar en iyi yemekleri müşterilerine sunmaya özen göstermektedir. Sektörün olmazsa olmaz personellerinden olan Garsonlar bu hizmeti müşterilerine en iyi şekilde verebilmek için özen göstermektedir.

Anketi Dolduran Herkese Hediye Tatil!


 Garson deyip geçmemek gerekiyor. Artık firmalar ve şirketler işletmelerine, restoran ve otellerinde deneyimli ve özellikle de Turizm Otelcilik Meslek Yüksek Okulu Mezunlarını tercih etmektedir.

Elbette bu sektörde sadece ilgili bölümlerden mezun olanlar için ilan yayınlanmıyor. Yayında olan ilanlar arasında Lise Mezunu Garson Arayan Firmalar’ın sayısı da bir hayli fazladır. Önemli olan sektörde ilana başvuru yapacak olanların deneyim sahibi olmasıdır. Antalya başta olmak üzere tatil bölgelerinde bulunan Oteller Yaz Aylarında Garson Arıyor
diyebiliriz. Yaz aylarında bu bölgelerde iş bularak para kazanmak isteyenler garson alımı yaparken firmaların aramış olduğu kriterlerden örnekler vermek istiyoruz.

Kimler Başvuru Yapabilir?

– Vardiyalı çalışma konusunda engeli bulunmayan
– Turizm alanında kariyer hedefi olan
– Tercihen İngilizce yada Fransızca dillerinden birine haiz,
– Temizliğe önem veren
– İletişimi güçlü, güler yüzlü
– Takım çalışmasına yatkın
– Profesyonel nezakete sahip
– Hızlı, hareketli, fiziksel enerjisi yüksek,
– Benzer pozisyonda 3 süreyle çalışmış
– En az lise mezunu, Turizm Meslek Okulu ya da Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim fakültesi öğrencisi

Yukarıda belirtilen kriterlere sahip olan adaylar büyük oteller ve lüks restaurantlar tarafından yayınlanan ilanlara başvuru yapabilirler. Özellikle yabancı dil bilen adaylar Turistik bölgelerde daha kolay iş bulabilmektedir. Aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak ilanlara göz atabilir başvuru yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/garson-is-ilanlari

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.