Güvenlik Arayan Firmalar 4000 Kişi

 Özel sektörde çalışmalarına devam eden firmalar güncel iş ilanlarını internet sitesi üzerinden ve İŞKUR’un internet sitesi aracılığı ile duyurmaktadır. İnterektif kariyer siteleri ve İŞKUR’un yayınlamış olduğu açık pozisyonlara bakıldığında Türkiye genelinde çok sayıda firmanın güvenlik görevlisi alımı yaptığı görülmektedir.

Firmaların insan kaynakları tarafından hazırlanarak İŞKUR ve interaktif ilan siteleri üzerinden yayınlanan ilanlarda firmalar ihtiyacı olan personellerden istenen genel şartları inceleyebilirsiniz. Sektörde personel ihtiyacını karşılamak için kurulmuş olan
özel güvenlik şirketleri’de almış oldukları ihaleler için güvenlik görevlisi temin ettiği için sektördeki personel açığı giderek fazlalaşmaktadır.

Türkiye geneli yayınlanan ilanlara bakıldığında toplam 3 bin 950 kişilik özel güvenlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar yayında olan ilanları inceleyerek başvuru işlemlerini yapabilirler.

Güvenlik Görevlisi Alımı Yapan Firmalar

Akal Özel Güvenlik ve Koruma Hiz.
Bahçeşehir Okulları
Sürtaş Madeni ve Plastik Eşya,
Akmercan Gepa Doğal Gaz Dağıtım,
Sumer Alüminyum,
Erke Gübre Üretim Satış ve Pazarlama Anonim Şirketi.

Yayında olan ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR’un internet sitesini ziyaret ederek yayında olan illerdeki ilanları inceleyerek uygun olan pozisyonlar için internet üzerinden yada Türkiye İş Kurumuna müracaatlarını yapması gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.