Güvenlik Görevlisi Yeni İş İlanları Burada

 Ülkemizde farklı sektörlerde çalışmalarına devam eden şirketler firma, fabrika ve depo gibi bölümlerinin güvenliğini sağlamak üzere güvenlik görevlisi alımı yapmaktadır.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


 Yaz aylarının gelmesiyle birlikte piyasadaki hareketliliğin artışı ile birlikte firmalar bünyesindeki açık pozisyonlar için ilanlar vermeye başladı bu ilanlar arasında özellikle bir hayli ilgi gören güvenlik görevlisi alımı yapan firmaların ilanları gelmektedir. Eğer sizde personel alımı yapan firmalardan birinde çalışmak istiyorsanız haberimizin devamındaki detayları inceleyebilir ve ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi Alımları firmaların ve güvenlik şirketlerinin yayınlamış olduğu açık pozisyonlar için yapılmaktadır. Aşağıda alım yapan firmalar arasından
seçtiğimiz bir kaç pozisyonu sıraladık, bu ilanlardan her hangi birine başvuru yapmak için ilan sayfasından detayları inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

– Güvenlik Elemanı,
– Özel Güvenlik Görevlisi,
– Yatılı Özel Güvenlik Görevlisi,
– Güvenlik Görevlisi,

Güvenlik Görevlisi Alımı için toplam kaç personel alınacak bu konu hakkında net bir rakam bulunmamaktadır. Söz konusu ilana başvuru yapmak buradaki bağlantımızdan yararlanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.