Hotiç Yeni İş İlanları İş Başvurusu

Hazır giyim firması olan Hotiç Türkiye geneli satış danışmanı alımı için ilan yayınlamıştır. Hotiç mağazaları müşterilerine sunduğu kendine has konseptleri ile ilgi çekici bir mağaza olmuştur. Tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanması kendinin farklı olmasını sağlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında 130 mağazası bulunan Hotiç, ülke genelinde bir çok alışveriş merkezinde mutlaka bir Hotiç mağazasına denk gelmişsinizdir. İşte bu Hotiç mağazalarında çalışmak isterseniz sizlere detaylarını vereceğimiz ilanları inceleyebilirsiniz.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Hotiç Mağazaları internet sitesi üzerinde personel alımı ilanlarını yayınladığı insan kaynakları bölümü bulunmaktadır. Bu bölümü incelediğimizde Hotiç mağazalarının personel alım şartları, kariyer hedefleri, eğitim aşamaları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Hotiç mağazasında çalışmak isterseniz yenilikçi, gelişime açık, verimli, dinamik olmanız gerekmektedir. Müşteriler ile ilişkileriniz ve iletişiminizin iyi olması sizlerin Hotiç mağazalarında kariyer basamaklarını çıkmanızı sağlayacaktır.

Nitelikli iş gücünü bulmak Hotiç insan kaynakları bölümünün birinci görevidir. Bundan dolayı Hotiç mağazasında çalışacak kişilerin özgeçmişleri, başvurularını titizlikle inceleyerek mağazaları için en iyi personeli seçmeyi amaçlamışlardır. Hotiç personel alımı ilanlarını
kariyer sitelerinde yayınlayarak iş başvurularını bu siteler üzerinden almaktadırlar.

Hotiç Satış Danışmanı alımı yaptığı iller Bursa (Korupark), İstanbul (Cevahir, Brandium, Carousel, Beyoğlu, Zorlu Center, Viaport, Akasya), Denizli Forum, Eskişehir Neo, Bursa Anatolium, Sivas Primemall, Hatay İskenderun, Mall of Antalya, Çorum, Malatya Park, Aydın Kuşadasıve Egs Park İzrmir şekilde yayınlanmıştır. Tabi ki bu iller Hotiç mağazalarının personel ihtiyacına göre sürekli güncellenmektedir. isbilgielri.com sitesi olarak sizlere en güncel ilanları anında bildireceğiz. Bu ilanlara başvuru şartları olarak neler belirlendiğine bakalım.

Hotiç iş başvurusu şartları olarak en az lise mezunu, perakende mağazacılık sektöründe çalışmış olma (tercihen), iletişimi güçlü, müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın ve erkek adaylar için askerliklerini 2 yıl tecil ettirmiş ya da tamamlamış olmaları yeterlidir. Hotiç mağazaları iş ilanlarını buradaki bağlantımızdan takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.