İcra ve Ambar Memurları Aranıyor

 2017/1 merkezi ataması kapsamında kurumlar 27 icra memuru ve anbar memuru alımı yapıyor. Peki hangi kurumlar alım yapıyor.

 Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesi aracılığı ile 21 Haziran 2017 tarihinde tercih kılavuzu kamuoyuna yayımlandı. Buna göre farklı kamu kurumları icra memuru
ve anbar memuru pozisyonları için personel alımı yapılacaktır. Yayımlanan tercih kılavuzuna bakıldığında icra memuru ve anbar memuru kadroları için toplam 27 kişilik personel alımının yapılacağı görülmektedir. Peki hangi kamu kurumları icra memuru ve anbar memuru alımı gerçekleştirmeketdir.

 ALIM YAPAN KURUMLAR
 Sosyal Güvenlik Kurumu Önlisans Mezunu - 2 İcra Memuru Lisans Mezunu - 18 İcra Memuru İl Özel İdaresi Hakkarı İl Özel İdaresi Önlisans Mezunu - 2 Anbar Memuru Kastamonu İl Özel İdaresi Önlisans Mezunu - 2 Anbar Memuru Uşak İl Özel İdaresi Lisans Mezunu - 1 Anbar Memuru Ardahan İl Özel İdaresi Lisans Mezunu - 2 Anbar Memuru Yukarıda belirtilmiş olan kamu kurumları toplam 27 kişilik icra memuru ve anbar memuru alımı yapılmaktadır. Peki nasıl başvuru yapılır. 

BAŞVURULAR Yukarıda yer almakta olan kamu kurumları icra memuru ve anbar memuru alımı gerçekleştirmektedir. Peki alımlar nasıl yapılacak. Buna göre alımlar KPSS 2017/1 merkezi ataması kapsamında yapılacak olup toplam 27 kişilik icra memuru ve anbar memuru alımı yapılacaktır. Başvurular 21 Haziran 2017 saat: 15.00 itibari ile başlayacaktır. https://ais.osym.gov.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.