İhracatçılar Birliği İdari Memurlar Alacak

 İstanbul İhracatçılar Birliği tarafından hazırlanan ve 17 Haziran 2017 tarihinde adayların erişimine açılan personel alım ilanı kuruma personel alınıyor.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


İstanbul İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğine (İİB) İdari Memur kadrosu için aşağıda belirtilen kriterler çerçevesinde sözlü sınavla 2 personel alınacak. İstanbul İhracatçılar Birliği idari memur alımları sözlü sınav kapsamında gerçekleşecek olup, başvurular 12 Temmuz 2017 tarihi saat 17.00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacak.

GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?
İstanbul İhracatçılar Birliği, adaylarında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak. 18 yaşını bitirmiş olmak, İdari Memur için Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinin aşağıdaki Tablo'da
belirtilen bölümlerinden mezun olmak. 01/01/2017 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak , Kamu haklarından mahrum bulunmamak İdari Memur görevini devamlı yapmasına engel her hangi bir özrü bulunmamak, TİM ve Birliklerde veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 4857 sayılı iş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak, İdari Memur Kadrosu İçin 04-05 Temmuz 2015 ve 22-29 Mayıs 2016 yılı Kamu Personel Seçme Sınavlarından belirtilen puan türlerinden en az 70 puan ve yukarı almış olmak gibi şartlar görmek istiyor.

İstanbul İhracatçılar Birliği idari memur alımına dair daha fazla bilgi için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.