İlkokul Mezunu 2 Bin Şoför Aranıyor

 Şoför olmak isteyenler için ilan araştırmalarımız devam ediyor. İşkur’un internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlara bakıldığında farklı illerde çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Türkiye genelinde özellikle gençler tarafından oldukça fazla ilgi gören mesleklerden biri haline gelmiş olan şoför iş ilanlarına bakıldığında farklı illerde çok sayıda şoför alımı yapıldığı görülmektedir. Alım yapan firmalar ve başvuru şartları haberimizin devamında.

Şoför Alımı Yapan Firmalar;

Türkiye İş Kurumu üzerinden firmalar şoför alımı yapıyor. İlan yapılan pozisyonlar şöyledir; Yolcu taşıma firmaları 600, Şehirler arası yük taşımacılığı
için kamyon şoförü 390, Uluslar arası nakliye şirketlerine 560, Turistik bölgelerde otobüs şoförlüğü yapacak 15 ve Makam şoförü olarak 20 personel alınacaktır.

Başvuru yapacak olan adaylar Türkiye İş Kurumuna başvuru yaparak ikamet ettikleri şehirlerde personel alımı olup olmadığını kontrol edebilirler. Dileyenler ise yine İŞKUR’un resmi internet sitesi aracılığı ile bu ilanları görüntüleyebilir ve başvurunuzu internetten yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.