İş Bankası 5 Bölge İçin Personeller Alacak

Türkiye İş Bankası resmi internet sitesinden 5 farklı bölge için çok sayıda memur alımı yapıyor. Başvurular sürüyor.

 Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yer almakta olan Türkiye İş Bankası yeni açtığı şubeler, genel müdürlükler ve faaliyet gösteren şubeleri ile hizmet göstermeye devam
etmektedir. Buna göre Türkiye İş Bankası resmi internet sitesinden yeni memur ilanları yayımlamaya devam ediyor.

 Türkiye İş Bankası tarafından resmi internet sitesinde yer almakta olan açık pozisyonlar, kariyer bölümü aracılığı ile yeni alım ilanları yayımladı. Buna göre 5 farklı bölge için memur alım ilanı yayımladığı görülmektedir. Bu bölgeler için başvurular sürüyor.

 ALIM YAPILACAK BÖLGELER

 Türkiye İş Bankası açık pozisyonlar bölümü aracılığı ile 5 bölge için memur ilanı yayımlandığı duyuruldu. Peki hangi il ve bölge şubeleri için alım yapılacak. Denizli Bölgesi - Denizli (Çal, Çivril, Sarayköy, Serinhisar) ve Uşak (Eşme) bölgelerinde ki şubeler. Diyarbakır Bölgesi - Batman, Bitlis, Diyarbakır (Ergani), Mardin, Siirt, Şırnak ve Van bölgelerinde ki şubeler. Gaziantep Bölgesi - Adıyaman, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis ve Şanlıurfa ( Birecik, Viranşehir) bölgeleride ki şubeler. Konya Bölgesi - Aksaray, Karaman (Ermenek) ve Konya bölgelerinde ki şubeler. Manisa Bölgesi - Manisa (Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gördes, Kırkağaç, Saruhanlı, Turgutlu) bölgelerinde ki şubeler.

 BAŞVURULAR Türkiye İş Bankası bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların yukarıda belirtilmiş olan bölgeler için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır. Buna göre adayların aşağıda ki linki takip ederek ilgili pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.