İş Bankası Çeşitli İllerde Personel Alımları Yapacak

 Türkiye’nin en büyük şube ağına sahip olan bankalarından bir tanesi olan İş Bankası memur alımı yapmak için 5 bölgede 18 ilde memur alımı için sınav düzenliyor. Bankanın memur ihtiyacını karşılamak üzere Manisa, Konya, Aksaray, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Gaziantep, Adıyaman, Van, Şırnak, Siirt, Mardin, Diyarbakır, Bitlis, Batman, Uşak ve Denizli illerinde memur alımı yapacak.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Sınavda başvuru yapacak olan adayların sayısal sözel yetenek ve mesleki bilgisi gibi konularda sorular sorulacaktır. Söz konusu 18 il ve ilçelerindeki şubelerinde görev alarak kariyerine finans sektöründe devam etmek isteyen adayların online başvuru yapmaları gerekiyor. 2 Temmuz 2017 tarihine kadar devam edecek olan başvurular sonrası uygun olan adaylar sınava davet edilecektir.

Açık Pozisyonlar

İş Bankası kariyer, sayfası üzerinden yayında olan
ilanlar aşağıdaki gibidir. Sınav için başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki şartları taşıyor olması gerekmektedir.

♦ Denizli Bölgesi Memur Alımı,
♦ Diyarbakır Bölgesi Memur Alımı,
♦ Gaziantep Bölgesi Memur Alımı,
♦ Konya Bölgesi Memur Alımı,
♦ Manisa Bölgesi Memur Alımı.

İş bankası memur alım ilanına başvuru yapmak için adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ilanların yayınlandığı illerinde ikamet eden, 8 Temmuz 1987 ve sonrası doğumlu, Kamu haklarından yoksun olmayan, Herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan ve Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan adaylar bu sınava başvuru yapabilirler. Söz konusu ilanların detaylarına buradaki bağlantımızdan ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.