İsrail İş İlanları Yurtdışı Personel Alımları

 İsrailde çalışmak ister misin? Yurtdışı personel alımı ilanlarına bugün İsrail ile davam ediyoruz. İsrail iş ilanları burada iş başvurusu yaparak sizde yurtdışında yaşama ve çalışma şansı yakalayabilirsiniz. Özellikle İnşaat sektöründe iş olanaklarının çok olduğu yurtdışı iş ilanlarını yayınlamaya devam edeceğiz.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Bir başka Orta Doğu ülkesi olan İsrail, gerek yüksek teknoloji üretimi gerek ise yüksek ihracat hacmine sahip olması nedeni ile ekonomisi büyük ülkeler arasında yer almaktadır. Yakın zamanda Türkiye’den İsrail’e yatırım yapan firmaların çokluğunun gittikçe arttığı gözlemlenmektedir. Özellikle Türkiye – İsrail arasındaki ihracat planlamasının artması da yatırımcıları İsrail’e yönlendiren bir başka neden olarak görülüyor.

Orta Doğu’nun güçlü ekonomileri arasında yer almakta olan İsrail’e yakın zamanda kısa adıyla TİM olarak bilinen Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından ülkenin başkenti olan Tel Aviv’e Türk iş adamlarının gitmesi ve yatırım yapması ise iki ülke
arasındaki ticaretin gelişmesinde önemli rol oynadı. Bu tür olumlu gelişmeler ise Türk inşaat firmalarının da İsrail’de çeşitli projelerde bulunmasına yol açmaktadır.

Özellikle gayrimenkul sektörlerine yatırım için Türk yatırımcıların teşvik edildiği görülmektedir. Ayrıca İsrail’in Akdeniz’e kıyısının olması da iki ülke arasında iş ve ticaret açısından önemli kilit bir rol oynamaktadır.

Son yıllarda Türk inşaat firmalarının İsrail’de önemli işler yaptığı sık sık konuşulmaktadır. Özellikle Yılmazlar İnşaat İsrail İşçi Alımı 2017, gibi büyük inşaat firmaları İsrail’de adından söz ettiren Türk yatırımcı firmaları arasında yer almaktadır.

Ayrıca İsrail’e dönemsel ya da kalıcı olarak giden çeşitli meslek erbabı işçilerin de olduğu biliniyor. İsrail’e işçi olarak gitmek ve özellikle inşaat gibi sektörlerde çalışmak için bu yazımıza Ad Soyad, Bulunduğunuz Yer, Mesleğiniz, E-Mail Adresi gibi detaylarınızı belirtip İsrail’de iş veren firmalara iş yapma talebinizi iletme şansı bulabilirsiniz.

3 yorum:

  1. İSMAİL ÇILDIR İZMİR HER TÜRLÜ DUVAR USTASI TLF 05345941339

    YanıtlaSil
  2. TAVSİYE ÜZERİNE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

    YanıtlaSil
  3. TUÇE KULALI, İSTANBUL, İÇ MİMAR, tucekulali34@gmail.com

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.