İşsizlere Günde 54 TL Destek

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işsizlikle mücadele kapsamında yeni projeler hakkında çalışıyor. Bunun yanı sıra İŞKUR'un istihdamın artırılması ve işsizlikle mücadele kapsamında projeleri devam ediyor.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ

HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


İŞKUR tarafından verilen İşbaşı Eğitim Programları kapsamında vatandaşlar meslek sahibi oluyor ve ücretleri devlet tarafından ödeniyor. Bu kapsamda istihdama katkıda bulunmak isteyen fakat nitelikli personel bulmakta zorluk çeken firmalar personel eğitme şansı buluyorlar. Böylelikle hem nitelikli personel bulmakta zorluk çeken firmalar hem de vatandaşların yüzleri gülüyor.

İLANLAR GÜNCELLENİYOR

İş Başı Eğitim Programları kapsamında yayımlanan ilanlar İŞKUR E-ŞUBE aracılığıyla sene boyunca güncelleniyor. Mevcut durumda devam eden
bir çok İşbaşı Eğitim Programı bulunuyor. Konu ile ilgili olarak Batman, Uşak, Tekirdağ, Sivas, Sakarya, Niğde, Nevşehir, Muğla, Kocaeli, Manisa, İstanbul, Elazığ, Edirne gibi illerde İşbaşı Eğitim Programı ilanları veriliyor. İşbaşı Eğitim Programı detayları ve başvuru için aşağıdaki linki tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx?ProgramTur=3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.