Jandarma Lise Mezunu Personeller Alıyor

Jandarma Genel Komutanlığı JGK Lise Mezunu Personel Alımında Son Gün 30 Haziran!

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Jandarma Genel Komutanlığı Lise Mezunu sözleşmeli personel alımı yapıyor. Başvurular www.jandarma.tsk.tr internet sitesinde yer alan Personel/Öğrenci Alımı sayfasından kolaylıkla yapılıyor.

Jandarma Genel Komutanlığı'na yapılacak olan alımlarda farklı ilanların geçerliliği devam eder iken, bu ilan için süreç 30 Haziran 2017'de sona erecek.

Jandarma Genel Komutanlığı, sözleşmeli personel
alımlarına başvuru yapmak ve JGK bünyesine katılmak isteyen adaylarda farklı şartlar görmek istiyor.

Jandarma Genel Komutanlığı personel alım başvuruları 29 Mayıs ile 30 Haziran 2017 tarihleri arasında tamamlanmış olacak. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz lütfen kurumun resmi web sayfasına göz atınız.

Jandarma Genel Komutanlığı'nın 3 Temmuz'da sona erecek 1 Adet Yazılım Sistemleri İnceleme ve Tekip Uzmanı, 1 Adet Donanım İnceleme ve Takip Uzmanı, 1 Adet Elektornik Haberleşme ve Güvenlik Uzmanı, 1 Adet Saldırı Tespit ve Önleme Uzmanı, 1 Adet Risk Analiz ve Açıklık tespit uzmanı, 9 Adet Yazılım geliştirme uzmanı, 1 Adet Sistem alt yapı uzmanı, 1 Adet Sistem ve yönetim geliştirme uzmanı, 1 Uygulama ve veri tabanı güvenlik uzmanı, 1 Ağ güvenlik cihazları yapılandırma ve yönetim uzmanı alımı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.