Kadrolu Bilgisayar Isletmenleri Alınıyor

ÖSYM KPSS 2017/1 merkezi atamaları ile önlisans ve lisans mezunu toplam 47 kadrolu bilgisayar işletmeni memuru yapılıyor.

 Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile geçtiğimiz gün kamuoyuna KPSS 2017/1 merkezi ataması tercih kılavuzu yayımlandı. ÖSYM
tarafından tercih kılavuzunun yayımlanması ile 21 Haziran 2017 saat: 15.00 itibari ile KPSS 2017/1 merkezi atama tercihleri başladı. Buna göre bilgisayar işletmeni pozisyonu içinde önlisans ve lisans mezunu olmak üzere toplam 47 kadrolu memur personel alımı yapılıyor.

 MEZUNİYETLERE GÖRE ALIM
 Lise Mezunu - Kadro Yok Önlisans Mezunu - 36 Bilgisayar İşletmeni Lisans Mezunu - 21 Bilgisayar İşletmeni Yukarıda hangi mezuniyetler için toplam kaç kişilik personel alımı yapıldığı duyurulmuştur. Buna göre bilgisayar işletmeni memuru pozisyonu için önlisans ve lisans mezunu olmak üzere toplam 47 kişilik kadrolu memur personel alımı yapılacaktır. Peki nasıl başvuru yapılacak.

 BAŞVURU DETAYLARI
 Ön lisans ve lisans mezunu 47 kadrolu bilgisayar işletmeni alımı ilanına müracaat edecek olan adayların KPSS 2017/1 merkezi ataması kapsamında 3 Temmuz 2017 tarihinde kadar Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesinde yer almakta olan aday işlemleri sistemi aracılığı ile başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. https://ais.osym.gov.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.