Kamuya 487 Büro Memuru Alınacak

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ilan bugün Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu ve toplam bin 300 kişilik kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Buna göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sınavından 60 ve üzeri alan toplam 487 kişilik sözleşmeli büro personeli, büro memuru alımı yapılacağı belirtildi.

KPSS 60 ve ÜZERİ ŞARTI

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün alım yaptığı 487 kişilik büro memuru ilanına müracaat edecek olan adayların
KPSS'den 60 ve üzeri almış olması gerekmektedir. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü kurumuna yerleşen adayların her ay ödenecek olan maaşları döner sermaye aracılığı ile karşılanacaktır.
BAŞVURULAR

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/6 atama tercihleri ile bin 300 kişilik memur alımı yapacak ve bu alımların 487 kişilik bölümü büro personeli kadrosu için ayrılmış durumdadır. Peki ilana nasıl başvuru yapılır. Başvurular yarın ÖSYM'nin resmi internet sitesinde yer almakta olan aday işlemleri sistemi aracılığı ile yapılacaktır. Adaylar KPSS 2017/6 tercihlerinin başlaması ile müracaatlarını internetten gerçekleştirebilecektir.

1 yorum:

  1. allahım sen büyüksün senin herşeye gücün yeter gençleri gerçekten anlıcak doğru siyaset yapıcak reformcu hayırlı başımıza yöneticiler getir ey yüceler yücesi yaradan rabbimiz amin

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.