Katar Türk İşçi Alımları

 Ülkemizde ve yurt dışında mega projeler denilen büyük yapılara imza atan Doğuş İnşaat, kendi sektörünün önde gelen şirketlerindendir. Ülkemizdeki gerçekleştirdiği başarılı yapılar kendisine yurt dışı kapılarını açmıştır. Komşu ülkelerimizde ve Katar, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Kazakistan gibi ülkelerde de inşaat ihalelerine girerek yurt dışında da büyük projeleri başarı ile yapmaktadır.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


 Şu anda Katar’a çevre ülkeler tarafından yapılan ambargoya Cumhurbaşkanı Erdoğan karşı çıkarak Katar’a tam destek vermişti. Bununla birlikte Katar’a yatırımlarını artıran Türkiye, Katar’da bir çok ihalede boy göstermiştir. Özellikle 2022 Dünya Kupasının Katar’da yapılacak olması bu ülkede inşaat faaliyetlerinin artmasına sahip olmuştur. Ülkede gerçekleştirilecek bu büyük organizasyon için stadyumlar, antreman sahaları, konaklama tesisleri gibi inşaatlar için ihaleler açılmaktadır.

Doğuş İnşaat, Katar’daki bu inşaat yoğunlaşmasında ihalelerde başı çeken şirketler arasındadır. Bundan dolayı buradaki inşaat faaliyetleri için personel
alımı yapmaktadır. Doğuş İnşaat Türk işçi alımı yaparak ülkemizdeki işsizlere de istihdam sağlamaktadır. Şirket aynı zamanda çalışanlarını da korumaktadır. İş güvenliğine önem veren şirket önce insan sloganı ile yola çıkmıştır.

Doğuş İnşaat açık pozisyonları internet sitesinde yayınlamıştır. Buna göre ülkemizde personel alımları, genel iş başvuruları ve Katar iş başvurularına şirketin internet sitesinde rastlayabilirsiniz. Katar’da çalışmak isteyen kişilerin öncelikle az da olsa yabancı dil bilmeleri gerekmektedir. Arapça öncelik olsa da İngilizce de bilmek size avantaj sağlayacaktır. Doğuş İnşaat iş başvurusu için açık pozisyonlara buradaki bağlantımızdan ulaşabilirsiniz. Açık pozisyonlarda ilan detayları da mevcuttur. Aklınıza takılan soruları yorum olarak bu yazımızın altına yazabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.