KordSa Fabrika İşçi Personel Alımları

 Sabancı Holding bünyesinde ülkemizin en büyük naylon ve polyester iplik üreticisi olarak faaliyetlerine devam eden KordSA Kocaeli’de bulunan modern fabrikasında üretmeye ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. KordSA Global fabrikaları başta olmak üzere bünyesine farklı niteliklere sahip deneyimli adaylar alımı yapacağını internet üzerinden yayımladığı ilanlar ile duyurdu.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Eğer Sabancı Holding’e ait bu büyük firmanın bir çalışanı olmak istiyorsanız Kocaeli veya çevre ilçelerde ikamet ediyorsanız yayında olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Meslek Lisesi ve yüksek okul mezunları için yayınlanan kadrolar arasında Üretim ve pazarlama departmanları için yayınlanan açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Sadece ülkemizde değil uluslar arası ortaklıklar yapan ürünlerini ihraç eden ve bu sayede hem ülkemiz sanayisinin gelişmesine yardımcı olmakta hem de insanlar için iş imkanları sunarak istihdam alanları oluşturmaktadır. Bu bağlamda Kordsa bünyesine
Satınalma Uzmanı, Yazılım Mühendisi, Teknik Mühendis, Muhasebe Uzmanı, Elektronik Bakım Teknisyeni, Üretim İşçisi, Makine Teknisyeni ve Mekanik Bakım Teknisyeni kadroları için personel alımı yapmaktadır.

Yukarıda personel alımı yapılacak olan bazı açık pozisyonlar sıralanmıştır. Fabrikalarda Üretim İşçisi olarak çalışmak isteyenler ve bunu Sabancı Grubuna ait olan şirketlerde gerçekleştirmek isteyenler buradaki bağlantımızdan iş ilanları hakkında detay öğrenebilir aranan kriterlere göz atabilir ve CV Gönderebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.