KPSS 60 İle Büro Memuru Alımları Devam Ediyor

KPSS'den 60 ve Üzeri Puan Alan Adaylar Dikkat! Büro Görevlisi Alımı Başvuruları Sürüyor.
Çayeli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca yapılan yazılı açıklama kapsamında kuruma büro görevlisi alınacak.

EV ALMAK İSTEYENE KAÇMAZ FIRSAT

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Çayeli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılacak olan alıma dair tüm ayrıntıları daha önce sizlere aktarmıştık. Şimdi ise başvurular devam eder iken bir kez daha hatırlatmak istedik. Alımlar Haziran ayının 7sinde sona erecek.

KİMLER BAŞVURABİLİYOR?
Çayeli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına yalnızca 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve
35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış bulunmak, Çayeli İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartlarının tamamına uyan adaylar başvuru yapabiliyor.

BAŞVURU VE ALIM SÜRECİ
Çayeli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımları mülakat kapsamında gerçekleşecek. Başvurular Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi web sayfasından ve kurumun kendisinden yapılıyor. BAŞVURU İÇİN SON TARİH 7 HAZİRAN 2017!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.