Kızılay Yeni İlan Yayınladı

 Ülkemiz de faaliyetlerini uzun süredir devam ettirmekte olan Türk Kızılayı açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Türk Kızılayı memur alımları resmi internet sitesinde ki Türk Kızılayı kariyer, iş ilanları bölümü aracılığı ile duyurulmaktadır.

Anketi Dolduran Herkese Hediye Tatil!


Türk Kızılayı kariyer, iş ilanları bölümü aracılığı ile duyurulan ilanlara bakıldığında ilgili kurumun farklı pozisyonlar için memur alımı yapacağı görülmektedir. Peki Türk Kızılayı memur alımı detayları nedir ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Türk Kızılayı

Farklı Pozisyon Sayısı: 2

Pozisyonlar;


 Toplum Merkezi Yöneticisi

Kabul ve Barınma ile Geri Gönderme Merkezleri İşletimi
Birimi Birim Yöneticisi (BYGÖÇ)
ALIM YAPILACAK İLLER

Türk Kızılayı yukarıda belirtilmiş olan 2 farklı pozisyon için memur alımı yapıyor. Peki hangi iller için alım yapılacak. Ankara, Kilis, Şanlıurfa, İzmir, Adana ve Mersin illeri için Türk Kızılayı yukarıda ki pozisyonlara memur alımı gerçekleştirmektedir.

BAŞVURULAR

Türk Kızılayı 6 farklı il için 2 farklı pozisyona memur alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır. Adayların aşağıda ki linki takip ederek pozisyonlar için aranmakta olan niteliklerin ne olduğunu öğrenmesi gerekmekte ve uygun pozisyonlar için yine aynı kanal üzerinden adayların müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

http://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.