LCW İş İlanları ve Maaşları

 Giyim sektörünün öncü markalarından biri olan ve ülkemizde çok sayıda şubesiyle bilinen LC Waikiki, her yıl olduğu gibi 2017 yılında da personel, eleman, kasiyer, satış danışmanı ve mağaza sorumlusu gibi alımlar yapmaktadır. LC Waikiki Personel Alımı 2017 gibi alımlar sayesinde LCW mağazalarında belirtilen pozisyonlarda çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.
2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ
HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA
Ülkemizde çok sayıda şubesi bulunan LC Waikiki markasının bu doğrultuda eleman alımı ihtiyacı da çok fazla olmaktadır. Ayrıca part-time olarak öğrencilere ve diğer insanlara çalışma imkanı gibi iş imkanları yani istihdam yaratması ile bilinen LC Waikiki firmasının bu doğrultuda çok sayıda kişiyi istihdam ettiği görülmektedir.

Mağazada çalışan satış danışmanlarının temel görevi ise mağazadaki ürünlerin yerleşiminden ve düzeninden sorumlu olmak bunun yanı sıra mağazaya
gelen müşterilere ürünler hakkında yardımcı olmaktır.

Bunun ile birlikte mağazada çalışan kasiyerlerin temel görevleri arasında ise; ödemeleri tahsil etmek, fiş kesmek, ürünlerin etiketini ya da alarmını çıkarmak, kasada satın alınan ürünleri torbalayıp müşteriye teslim etmektir.

Doğal olarak satış danışmanlarına göre kasiyerlerin yapmış olduğu iş biraz daha ciddi ve zor olduğundan dolayı LC Waikiki’de çalışan kasiyer maaşlarının satış danışmanlarına kıyasla az da olsa daha yüksek olduğu tahmin edilmektedir.

LC Waikiki mağazalarında satış danışmanı olarak part-time çalışan kişilerin ortalama 800 TL ile 1200 TL arasında maaş aldıkları görülmektedir. Bunun yanı sıra full-time çalışan satış danışmanlarının maaşları ise 1300 TL ile 1800 TL arasında değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde kasiyerlerin de maaşları 1500 TL ile 2000 TL arasında olacağı tahmin edilmektedir. Ayrıca her ay alınan primler ve özel günlerde alınan ek ödemeler ile maaşlar daha da yükselebilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.