LCW Yeni İş İlanları

LC Waikiki kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ilan edilen pozisyonlar dahilinde yüzlerce personel alımı yapacak. Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında faaliyet göstermekte olan LC Waikiki açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Buna göre LC Waikiki ilanları interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. LC Waikiki
tarafından yeni yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında Türkiye geneli çok sayıda farklı pozisyon için yüzlerce personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki LC Waikiki hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor, detaylar ve şartlar nelerdir. DETAYLAR Alım Yapacak Firma: LC Waikiki Alınacak Personel Sayısı: Yüzlerce Açık Pozisyon Sayısı: 120'ye Yakın

 HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK LC Waikiki tarafından 120'ye yakın ilan kamuoyuna duyuruldu. Peki LC Waikiki hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Yayımlanan ilanlara göre; Depo Elemanı(Part Time) Satış Danışmanı Depo Elemanı Satış Danışmanı - Engelli Mağaza Personeli Makam Şoförü StajyerBölge Görsel Düzenleme Uzmanı Ürün Sunum Uzmanı Elektrik Teknisyeni İdari İşler Uzmanı(Gıda Mühendisi) Mağaza Müdürü Satınalma Uzman Yardımcısı (Dönemsel) Organizasyonel Gelişim Uzmanı BAŞVURULAR Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere LC Waikiki 120'ye yakın pozisyon için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki adaylar ilanlara nasıl başvuru yapabilir. Buna göre aşağıda belirtilmiş olan linki takip edecek olan adaylar başvuru yapmak istediği pozisyonlar için müracaatlarını aşağıda ki linkten yapabilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.