Medicine Hospital İş İlanları ve Başvuru

 İstanbul ilinde faaliyetlerini sürdüren Medicine Hospital özel sağlık sektöründe çalışmak isteyenler için yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. Hastanenin faaliyetlerine devam ettiği ilçelerinde ikamet ediyorsanız ve aktif iş arayışınız varsa hastane tarafından yayınlanan ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Son yıllarda artan özel hastanelerin sayısı bu alanda çalışmak isteyenler için farklı niteliklere sahip bir çok insana kariyer fırsatı haline dönüştü.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Lise ve sağlık meslek lisesi mezunlarının başvuru yapabileceği pozisyonların yanı sıra Meslek Yüksek Okulu Mezunlarının başvuru yapabileceği pozisyonlarda interaktif kariyer sayfaları üzerinden yayımlanmaktadır. İstanbul’da özel hastanelerin bir hayli fazla olması sektörde çalışmak isteyenlerin iş bulmalarını kolaylaştırmaktadır.

Alım yapılacak kadrolara bakıldığında Medicine Hospital bünyesine Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Kurumsal Pazarlama Sorumlusu, Genel
Cerrahi Uzmanı, Ameliyathane Hemşireleri ve Radyoloji Uzmanları alımı yapacağı görülmektedir.

Medicine Hospital sadece sağlık personeli değil hastanenin farklı departmanında da görev yapacak personeller aramaktadır. Buradaki bağlantıdan hastanenin tüm kadrolarına yakından bakabilir kadrolarda aranan kriterleri inceleyebilirsiniz. CV Göndererek başvurunuzu tamamlayabilir hayalini kurmuş olduğunuz sağlık sektöründe iş başı yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.