MKE 132 Memur Alacak

 Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) kamu kurumu açık pozisyonları için yıl içerisinde çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Alım ilanları MKE tarafından hazırlanmakta ve yıl içerisinde ya da merkezi atamalar ile memur alımları gerçekleştirilmektedir.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


KPSS 2017/1 merkezi atamaları kapsamın da Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) en az lise mezunu olmak üzere toplam 132 kişilik memur personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak, detaylar nedir.

MEZUNİYETLERE GÖRE MEMUR ALIMI

Lise Mezunu
Lise mezunu 9 personel alımı yapılacak olup adayların makine meslek bölümleri ya da büro personelliği bölümlerinden mezun olması
gerekmektedir.

Önlisans Mezunu

 Önlisans mezunu 44 kişilik memur alımı yapılacak olup tekniker, veznedar, bilgisayar işletmeni, büro memuru, memur pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirilecektir.

Lisans Mezunu
Lisans mezunu MKE kurumu toplam 79 kişilik kamu personeli alımı gerçekleştirilecek olup adaylar memur ve mühendis kadroları için yerleştirilecektir.

BAŞVURULAR

MKE'nin en az lise mezunu 132 kamu personeli alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların KPSS 2017/1 kapsamında 3 Temmuz 2017 tarihine kadar müracaat etmesi gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.