Mondelez İş başvurusu Yap

 Ülkemizde çikolata, şekerleme ve bisküvi üretimi gibi farklı alanlarda faaliyetlerine devam eden uluslar arası gıda şirketi Mondelez personel alımı yapıyor. Sektöründe lider konumda olan firma yayınladığı iş ilanları ile her yıl yüzlerce kişiyi iş sahibi yapmaktadır. Firmanın adı çok fazla bilinmesede Milka, Kent, Şıpsevdi, Olips ve Tobleron gibi ünlü markaların üreticisi konumundadır.

Dünyanın en önemli markalarının üretim ve pazarlamasını tek bir çatı altında toplayan Mondelez bünyesinde çalışmak büyük bir ayrıcalıktır. En güncel personel alım ilanları firmanın insan kaynakları tarafından yayınlanmaktadır.

Firma tarafından yayınlanan açık pozisyonları vereceğimiz
linki kullanarak ulaşabilir ve dinlerseniz ilan şartlarını inceleyip açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Mondelez personel alımı ilanları şu şekildedir;

– Yerel Zincir Satış Şefi,
– Vergi Danışmanı,
– Yerel Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi
– Geleneksel Kanal Satış Şefi,
– Elektrik Bakım Mühendisi,

Mondelez Personel Eleman Alımı ilanları arasından bazıları yukarıda verildiği gibidir.  Bu yıl sonuna kadar personel alımı yapmaya devam edecek olan firmaya gereken şartları taşıyorsanız aşağıdaki linki kullanarak başvuru yapmanızı öneririz.

http://www.kariyer.net/mondelez-international-is-ilanlari-c3611-p37523/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.