Otopark Elemanı Vale Arayan Firmalar

 Vale veya Otopark görevlisi arayan firmalar yaz aylarının gelmesiyle birlikte artmaktadır. Özellikle restorant ve oteller müşterilerini otopark ve araç parkı ile uğraştırmayıp onlara kaliteli hizmet vermek için vale çalıştırmayı tercih etmektedirler. Tabi sadece oteller ve resturantlar vale veya otopark görevlisi aramamaktadır. Özel hastaneler, araç kiralama şirketleri, otoparklar, park yeri olmayan cafe ve bar gibi işletmeler de vale aramaktadır.

 Bir çok işletmenin kendine ait otoparkı bulunmamaktadır. Bundan dolayı vale alımı yaparak anlaşmalı olduğu otoparka müşterilerinin araçlarını park etmektedir. Bu sistem sayesinde bir çok işletme müşterilerini otopark arama derdinden kurtarmaktadır. Bu
durum da işletme için daha fazla müşteri anlamına gelmektedir. Bundan dolayı eğer sizin B sınıf ehliyetiniz var ve hem otomatik hem de düz vites araç kullanabiliyorsanız vale ya da otopark görevlisi olabilirsiniz.

 Otopark görevlileri de vale kelimesinin Türçeleşmiş ismidir. Vale biraz daha modern bir isim olarak daha lüks mekanlar için kullanılmaktadır. Otoparklarda dar alanlara araç park etme de uzman olan otopark görevlileri müşterilerin araçlarına zarar vermeden park etmektedirler. Part time olarak da yapılabilecek vale işi için özellikle turistik mekanlarda iş bulmanız mümkündür. Akşam turistler için canlı müzik ve yemek veren mekanlar gündüz kapalı durumdadır. Sizler de bu mekanlarla anlaşarak gündüz okulunuza ya da kişisel işleriniz ile ilgilenirken akşam da anlaştığınız mekanda otopark görevlisi olarak çalışabilirsiniz.

Otopark görevlisi iş ilanları başvurusu yaparken özgeçmişiniz ile eğer daha önce bu iş konusunda deneyiminiz varsa bunu da belirtmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca iş başvurusu yaparken ehliyet yaşınız da önemlidir. Yeni ehliyet alan biri kişiye vale işi vermek istemeyebilirler sonuçta vale yeri gelecek lüx araçlar kullanacak, bu araçlara verebileceği hasar hem kendisi hem de işletme için sıkıntılı durum oluşturacaktır. Yazımızın sonunda verdiğimiz bağlantı ile vale arayan firmalara ulaşabilirsiniz. Bunun dışında kendinizde bulunduğunuz illerde bildiğiniz özel hastane, resturant, otel ve otoparklara CV örneğinizi bırakarak size ulaşılmasını bekleyebilirsiniz.
https://www.yenibiris.com/otopark-gorevlisi-is-ilanlari

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.