Petrol Ofisi Yeni İş İlanları Burada

 Ülkemizin en büyük akaryakıt şirketi olan Petrol Ofisi uzun yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için binlerce istasyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyesinde on binlerce çalışanı olan bu büyük kuruluşun bir çalışanı olmak istiyorsanız açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Türkiye’nin her hangi bir ilinde veya ilçesinde ikamet etmeniz Petrol Ofisi bünyesinde çalışmanıza engel olmadığını hatırlatmak istiyoruz. Benzin istasyonlarında Pompa Personeli yada Market Elemanı olarak çalışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken açık pozisyonları takip ederek iş başvurusu yapmaktır.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


Petrol Ofisi İnsan Kaynakları yaptığı açıklamada ihtiyacı olan kadrolar için her yıl personel ve eleman alımı yaparak Türkiye Geneli İş Başvurularını kabul etmektedir. Uygun olan veya yeni açılacak pozisyonlar için öncelikle yapılan başvuruların değerlendirmeye alınmaktadır.

İnsan Kaynakları İşe Alım Süreci

Petrol Ofisi tüm işe alım süreçlerinde; iş kriterlerine / yetkinliklerine uygun çalışan ve yönetici seçimi metodu uygulanmaktadır. Bu çerçevede doğru işe doğru
çalışan ilkesiyle hareket ederek, pozisyona uygun eleman alımı gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra çalışanın; ekip çalışmasına önem veren, yeniliklere açık, değişimi yönetebilen, yaratıcı, dinamik, motivasyonu ve kararlılığı yüksek, iletişim becerisi kuvvetli, stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip olunması beklenmektedir.
Hedefimiz; sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, kabiliyetli, yetkin, yaptığı işte mutlu, yüksek performanslı, iş performansını artırmaya gayretli çalışanlarla, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması ve sürdürülmesidir.

Yaşamakta olduğunuz illerde Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonlarında çalışmak istiyorsanız buradaki bağlantımızdan Türkiye genelinde yayınlanan tüm ilanları takip edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.