Rafineri İçin 600 Personel Aranıyor

 STAR Rafineri Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 25 Ekim 2011 tarihinde Petkim Yarımadası’nda temelleri atıldı. Ülkemizin ilk stratejik yatırım teşvik belgesini sahip olan STAR Rafineri, Petkim Yarımadası’nda yaklaşık 2.400 dönümlük alana kurulmuştur.

Star Rafinerisi A.Ş işletmelerinde istihdam etmek üzere 600 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru işlemlerini Star Rafinerisine bizzat yapması gerekiyor. İzmir’in Aliağa bölgesinde yatırımları olan kurum
bölgedeki tüm muhtarlıklara personel alımı yapacağına dair ilan astı. Star Rafinerisi A.Ş. bünyesine operatör, teknisyen vb. personel alımı yapacak.

Star Rafinerisi İnsan Kaynakları

Türkiye’de tek noktaya yapılan en büyük özel sektör yatırımı olan Star Rafineri, insan kaynağını özellikle önem verilmesi ve geliştirilmesi gereken bir değer olarak görmektedir. Bu bağlamda çalışkan, takım çalışmasına yatkın,  evrensel iş etiğini benimsemiş yeteneklere iş imkanı sağlamak, sürekli gelişim ve kariyer fırsatları sunmak öncelikli odağımızdır.

Star Rafineri organizasyonel ihtiyaçları doğrultusunda işe alım faaliyetlerini sürdürmektedir. Pozisyon gereklerine uygun olarak işe alım sürecinde kişilik envanterleri, genel yetenek ve yabancı dil sınavları uygulanarak doğru pozisyona doğru nitelikteki adayın yerleştirilmesi hedeflenmektedir.

Başvuru Süreci:

Vardiyalı sistem ile çalışabilecek ve takım çalışmasına yatkın istekliler, başvuru sonrasında sırasıyla zihinsel ve sosyal beceri testi, teknik mülakat ile yetkinlik bazlı mülakata tabi tutulacak. Star Rafinerisi’nde bu koşullarda çalışmak isteyenler, güncel özgeçmişlerini en geç 12 Temmuz 2017 tarihine kadar star.aday@socar.com.tr adresine elektronik posta yoluyla iletecekler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.