Şehir Hastaneleri Personel Alımları Yapıyor

 Bu yıl itibari ile adını sıkça duyduğumuz Şehir Hastaneleri ülke geneline yayılırken neredeyse tüm kadrolara personel alımları yapıyor. 2017 Şehir Hastaneleri personel alımlarına iş başvurusu nasıl yapılır ? Bu haberimizde sizlerle olacak. Hükümet 2017 yılı itibariyle Şehir Hastaneleri projesini hayata geçiriyor. Bir çok ile Avrupa standartlarında hatta 5 yıldızlı otellerden bile lüks hastaneler inşa ediyor.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


2017 yılında 8 dev şehir hastanesi hizmete girecek bu hastanelerden Yozgat Şehir Hastanesi ve Mersin Şehir Hastanesinin açılışları yapıldı.

Bunun yanı sıra kamu-özel ortaklığı modeli ile hayata geçirilen Kayseri, Ankara-Bilkent, Adana, Manisa, Isparta ve Eskişehir olmak üzere toplam 8 şehir hastanesi bu yıl içinde hizmet vermeye başlayacak.

Avrupa’nın en büyük hastanesi  Ankara’da hizmete girecek Bilkent Şehir Hastanesi olacak. Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü, toplamda 3 bin 700 yatak ve
1 milyon 308 bin metrekarelik kapalı alana sahip dev bir hastanedir.

Adana Entegre Sağlık Kampüsü  1550, Isparta Şehir Hastanesi 755, Mersin Entegre Sağlık Kampüsü 1253, Yozgat Şehir Hastanesi 475, Manisa Şehir Hastanesi 558, Eskişehir Şehir Hastanesi 1081 ve Kayseri Şehir Hastanesi 1 583 yatak kapasitesine sahip.

Henüz yapımı devam eden şehir hastaneleri için personel alımı devam ediyor. Hasta kabul sekreterliği, danışma, temizlik, güvenlik gibi alanlarda alımlar yapılmaktadır. Başvuru yapacağınız bölüm için hasta kabul sekreterliği için sertifika ve alanından mezun olduğunuz en az önlisans diploması aranmakta. Diğer temizlik, gevenlik gibi görevler için firmalarla ihale usulü ile işi alacaklardır ve bu yolla alım gerçekleştirilecektir. Bireysel başvuru kabulü alınmaktadır.

İş alımları için ön başvuru kabulleri alınmaya başlandı. Hangi iş kolunda çalışmak istiyorsanız ve belge gerekli ise belgenizi muhakkak almalısınız. Özellikle güvenlik  için silahlı ve silahsız güvenlik sertifikanızın olması gereklidir. Sertifikanız yok ise herhangi bir güvenlik kursundan sertifikanızı şimdiden almalısınız.

İhalelerin netleşmesinin ardından temizlik, güvenlik alanlarında web sitemizden anında duyurusunu paylaşacağız ve başvuruların nasıl yapılacağı konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

2017 yılında tahminin 17 bin şirket çalışanı istihdam edilecek. Bu rakamın yanında halihazırda anlaşması yapılmış 16800 sağlık personelinin alımı gerçekleşmiş durumda bunun içine doktorlar dahil değil. Şehir hastanelerinin açılması ile bir çok işsize istihdam sağlanacak.

Başvuru duyurularını illere göre açıklama yapıldığı gibi sitemizde bulabileceksiniz. Başka alımlar için tek yapmanız gereken sitemizi takip etmek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.