Silahlı Silahsız 3900 Güvenlikçi Alınacak

 Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile kamu ve özel sektör ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İlanlar kuruluşlar tarafından hazırlanmakta olup yayımlanması için İŞKUR'a gönderilmekte ve İŞKUR üzerinden kamuoyuna ilanlar ve ilgili pozisyonlar duyurulmaktadır.

2 KİŞİLİK BEDAVA SİNEMA BİLETİ


HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA


 Buna göre İŞKUR kaynaklarında Türkiye geneli silahlı ve silahsız olmak üzere toplam 3 bin 900 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki detaylar nedir ve hangi pozisyonlar için alım yapılmaktadır.

DETAYLAR

Başvuru Muatap: İŞKUR
Alınacak Personel: 3 Bin 900
Alınacak Pozisyon: Silahlı ve Silahsız
Güvenlik Görevlisi

HANGİ FİRMALARA ALIM YAPIYOR

 İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre güvenlik görevlisi alımı hakkında bilgi istemesi üzerine bu özel içerik üretilmiştir. Peki İŞKUR üzerinden yayımlanan güvenlik görevlisi ilanları hangi firmalar aracılığı ile yayımlanmıştır. Hangi firmalar alım yapıyor.

TRVİP KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.MERKEZ
ICS ÖZEL GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZM LTD ŞTİ
PRO-NAM GRUP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.
İZMİR MANİFATURA TUH.KAN.TOP.SİTESİ
TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİS.SAN.A.Ş.

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilen firmalar başta çok sayıda farklı firma toplam 3 bin 900 güvenlik görevlisi alımı yapmaktadır. İlanlara müracaat için adayların aşağıda ki linki takip etmesi ve illerinde alım varsa internet üzerinden ya da İŞKUR merkezlerinden başvuru yapması gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.